PRALINKA

Lingvistický korespondenční seminář

ÚFAL MFF UK, Praha

Soustředění Pralinky

Soustředění je vyvrcholením běhu semináře. Protože má Pralinka relativně malý počet řešitelů, jsou na soustředění zváni všichni, kteří poslali byť jen jedno jediné řešení během aktuálního ročníku. U větších seminářů by takto soustředění bylo nezvladatelné, tam se proto zve jenom nejlepších 30 až 40 řešitelů podle toho, kolik v aktuálním ročníku získali celkem bodů. To svědčí o tom, že je o co stát.

Jde zpravidla o víkend vyplněný zajímavými přednáškami (občas si pozveme i hosty), hrami, soutěžemi a výlety. Nabízí také možnost setkat se s lidmi, kteří mají podobné zájmy, ať už s ostatními řešiteli či organizátory. Od roku 2012 se na soustředění také sestavuje konečná podoba soutěžního týmu na Mezinárodní lingvistickou olympiádu.

Minulá soustředění

Soustředění se konají od začátku existence Pralinky na konci školního roku (v červnu). Níže si můžete prohlédnout záznamy a fotky z těch minulých:

Přihlásit se

Pokud již jsi řešitelem nebo organizátorem Pralinky, přihlas se zde.

Kontakt

Pokud by tě cokoli kolem Pralinky zajímalo a nenašel jsi uspokojivou odpověď zde nebo v aktuálním čísle, neváhej a napiš nám na adresu pralinka@ufal.mff.cuni.cz.

Jsme na Facebooku

Pokud používáš Facebook, můžeš nás na něm najít jako skupinu PRALINKA a sledovat aktuální dění.