Národní kolo je šťastně za námi. Všichni soutěžící prokázali neobyčejnou dávku důvtipu a my bychom jim tímto chtěli znovu pogratulovat, že se do národního kola vůbec probojovali. Sláva těm, kteří byli nejúspěšnější i v národním kole, čest všem ostatním.

Zadání úloh

Dopoledne

Odpoledne

Tabulka bodů

Kdo vydržel až do konce, dozvěděl se už jména osmi soutěžících, kteří se umístili na vrchních příčkách, a jsou tedy zváni na výběrové soustředění. Níže si můžete prohlédnout vrchních deset příček tabulky, pod odkazem níže tabulku celou. Pro zajímavost jsme do tabulky níže zahrnuli i pořadí, ze kterého soutěžící do národního kola postoupili. Můžete si všimnout, že výborný úspěch u školního kola znamenal mnoho, ale mezi nejlepší se probojovali i ti ze spodní části postupové tabulky.

Národní Školní Jméno Příjmení Škola Body
1. 13–14. Matyáš Medek Gymnázium Mozartova v Pardubicích 92
2. 2. Magdaléna Piherová Gymnázium Strakonice 87
3. 13–14. Radovan Švarc Gymnázium Česká Třebová 86,75
4. 1. Štefan Földesi Gymnázium Vodňany 76,75
5. 33–37. Veronika Jägerová Gymnázium Jaroslava Heyrovského, Praha 5 76,25
6. 12. Jakub Csanda Gymnázium Milevsko 75
7–8. 30–32. Hana Kalábová Gymnázium B. Němcové Dačice 71
7–8. 6. Veronika Trávníková Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť 71
9. 41–45. Ráchel Ridzoňová Gymnázium Jana Keplera 67
10. 3. Lukáš Novák Gymnázium Sokolov 66

Podrobné výsledky v XLS Kromě tabulky bodů a zadání úloh brzy přidáme i další materiály (jakmile překonáme naléhavější termíny).