Job Offers

Hledáme novou kolegyni/nového kolegu na pozici

Vedoucí oddělení vědecko-výzkumných projektů

Náplň práce

Koordinace činností oddělení vědecko-výzkumných projektů na pracovišti ÚFAL

Monitoring grantových příležitostí
  • poskytovatelů projektů ÚFAL (GAČR, UK, MŠMT, TAČR, Horizon Europe) s postupným rozšiřováním záběru dle poptávky ÚFAL a nabídky dalších poskytovatelů (např. Era-Net, Ministerstvo kultury)
  • v oblastech Jazykové technologie, Počítačová lingvistika, Umělá inteligence, Digitální humanitní vědy
Administrativní podpora projektových návrhů
  • prezentovat aktuální výzvy výzkumníkům ÚFAL
  • konzultovat zejména finanční části projektových návrhů
  • komunikovat s oddělením pro projekty a granty a ekonomickým oddělením  MFF UK a s odborem projektové podpory UK
Administrativa evropských projektů
  • administrovat 2-3 projekty Evropské komise (H2020), výkaznictví, evidence
Podpora smluvního výzkumu
  • rozvíjet nastavenou komunikaci ÚFAL s komerčními partnery
  • komunikovat s CPPT UK a CUIP, s.r.o. (transfer technologií, komerční využití)

Požadujeme

  • VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
  • aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • dobré komunikační schopnosti, schopnost týmové spolupráce

Nabízíme

  • práci v kolektivu se zaměřením na dobré výsledky, mezinárodně velmi úspěšném
  • práci v mezinárodním kontextu
  • motivující platové ohodnocení, roční odměny, benefity Univerzity Karlovy
  • flexibilní pracovní dobu
  • osobní rozvoj (účast na vzdělávacích kurzech, školeních v relevantní tématice)

Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: dle univerzitních předpisů  na dobu určitou

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Místo výkonu práce: Malostranské nám. 25, 118 00  Praha (sídlo informatické sekce MFF UK)

Nástup: dle dohody

Životopis a motivační dopis v českém a anglickém jazyce  zašlete v elektronické podobě do 25.6. 2021 na e-mail kontaktní osoby. V předmětu zprávy uveďte UFAL2021.

Kontakt: Barbora Hladká, hladka@ufal.mff.cuni.cz, tel. 775 236 887