Project Ideas

I am happy to supervise interesting Natural Language Processing projects (bachelor theses, master theses...) Have a look at my profile to see what topics I deal with, or look at my list of possible topics (sorry, it is very rough, and some parts are automatically translated... it is just to give you ideas and inspiration... the Czech version is a bit better). Feel free to contact me per e-mail to discuss any potential topic!

Warning: Reading scientific literature is my weak point, so it will be mostly your responsibility to review existing literature relevant to the topic!

 

Náměty na projekty

Rád povedu zajímavé projekty v oblasti zpracování přirozeného jazyka (ročníkový projekt, bakalářka, diplomka...) Vždy rád povedu projekt na některé téma, kterým se právě zabývám, koukněte na můj profil. Ale rád povedu i projekt na jiné zajímavé téma, pro inspiraci se můžete podívat na můj seznam potenciálních témat (omlouvám se, je to zatím dost nahrubo, ale snad to povzbudí vaši fantazii). Pokud vás něco zaujme nebo (ještě lépe) budete mít vlastní nápad na projekt, který bych vám mohl vést, napište mi e-mail!

Varování: Čtení odborné literatury není mou silnou stránkou, takže rešerše relevantních článků budou především Vaší zodpovědností!