Job Offers

Projektový manažer / projektová manažerka,

Ústav formální a aplikované lingvistiky

Ústav formální a aplikované lingvistiky přijme projektového manažera/manažerku pro výzkumné projekty, zejm. projekty Evropské unie. Příklady starších projektů viz web->Research->Grants.

Náplň práce:

  • sledování a kontrola finančních aspektů výzkumných projektů;
  • pravidelné zpracovávání zpráv, tvorba finančních a jiných výkazů;
  • komunikace s poskytovateli;
  • spolupráce s finanční účtárnou a ostatními odděleními fakulty.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe ekonomického zaměření;
  • zodpovědnost, spolehlivost, schopnost práce v týmu;
  • vynikající psaná angličtina, dobrá mluvená angličtina;
  • zkušenost s výzkumnými projekty výhodou.

Nabízíme:

  • nástup možný ihned;
  • zaměstnání v centru Prahy (Malostranské náměstí);
  • motivující prostředí živé katedry, napojené na celou řadu zahraničních institucí;
  • svěží a přátelský kolektiv;
  • výhody zaměstnance Univerzity Karlovy (stravenky, příp. různé slevy);
  • práce na plný úvazek výhodou;
  • platové ohodnocení dohodou.

Zájemce prosíme o zaslání životopisu (anglicky nebo česky) na adresu Marie Křížkové (krizkova@ufal.mff.cuni.cz).

Bonusová cvičná úloha:

Prosíme zájemce o vytvoření tabulky v online tabulkovém procesoru http://sheets.google.com/, nastavení pravidel sdílení tak, aby kdokoli mohl tabulku vidět a komentovat, nikoli editovat. Odkaz na tabulku zašlete mailem společně se životopisem.

Obsah tabulky:

přehled alespoň tří společností, které by mohly zajistit tlumočení projevů na třídenní konferenci pro 200 účastníků konané v Praze. Potřeba budou překlady do angličtiny z alespoň některých z následujících jazyků: němčina, turečtina, litevština.

Uveďte:

  • odkaz na stránky společnosti
  • případně i odkaz na podrobné informace dokládající splnění potřebných požadavků
  • vyznačení, které z jazyků společnosti prokazatelně nabízí
  • odhad ceny nebo její části

Čerpejte informace z webu, není třeba nikoho kontaktovat ani údaje z webu ověřovat.

Údaje nemusí být úplné, ale musí být na první pohled dobře srovnatelné mezi sebou.

Úloha by vám neměla zabrat více než hodinu.

Termíny:

  • Životopis a případně cvičnou úlohu zašlete do 10.9.
  • Pohovor pravděpodobně uskutečníme mezi 19.9. a 21.9.